Drukarnia KRZYŚDRUK została zrodzona z pasji, nasze projekty charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta, orginalność wykonynego projektu, szybkość realizacji zlecenia od firmowego loga do wizualizacji reklamy. Zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem drukarskim, graficznym, marketingowym wykonuje najtrudniejsze zadania, pomagając zrealizować najbardziej skomplikowane pomysły reklamy wizualnej.

Od 1998 roku oferujemy kompleksowy wachlarz usług z zakresu DRUK WIELKOFORMATOWY I REKLAMA WIZUALNA. Druk wielkoformatowy wykonujemy przez druk cyfrowy, offset, sitodruk na różnych materiałach reklamowych od wizytówki do bilbordu

Oferujemy państwu produkcję od podstaw, tyczy się to wszystkich materiałów reklamowych takich jak: wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, banery roll-up`y inne systemy reklamy wewnętrznej i zewnętrznej. Każdą reklamę zaczyna tworzyć dział graficzny we współpracy z klientem, na podstawie materiałów dostarczonych lub stworzonych od podstaw. Zaprojektujemy logo, stworzymy hasło reklamowe, wydrukujemy i przygotujemy gotowy produkt wg. Państwa wymagań.

Kolejnym produkt który tworzymy od podstaw to torebki reklamowe, które są naszym ?towarem eksportowym? w całej Polsce i nie tylko.
Tworzymy też elementy które mogę powstać tylko na sitodruku, posiadamy całą linię produkcyjną dostosowaną do małych i dużych zleceń.

Jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o terminy realizacji. Możemy dostosować zlecenie do terminu który Klient wyznaczy, co w paktyce oznacza pracę nawet 24h/7 dni w tygodniu jeśli tryb produkcji tego wymaga.
U nas od ręki wydrukujesz cyfrowo co chcesz w maksymalnym formacie 330 mm x 1200 mm. Większe wydruki np plakaty możemy wydrukować w ciągu kilku godzin na maszynie Rolanda.